50 odstínů svobody - náš TIP na dárek!

Závěrečný díl erotické trilogie, film Padesát odstínů svobody se připravuje do kin. Jamie Dornan a Dakota Johnsonová se po odstínech šedi a temnoty - zatím - naposledy podělí o tajemství ložnic.

Závěrečný díl vášnivé romance milionáře a studentky začíná poté, co se z dlouhých líbánek v Evropě vracejí už jako manželé zpět do Seattlu, a vrcholí jako každá love story. Tedy okamžikem, kdy hrdinové mají dvouletého syna a čekají své druhé dítě, tentokrát holčičku. Tvůrčí tým zůstal stejný jako u předchozí epizody, režisér James Foley znovu pracoval se scénářem, který podle předlohy E. L. Jamesové napsal autorčin manžel Niall Leonard. První dva snímky série Padesáti odstínů celosvětově utržily 950 milionů dolarů.

Miliony fanynek po celém světě si tak budou rezervovat večery a přinutí muže sledovat osudy, které by chtěly samy prožít. Že o třetí pokračování této erotické trilogie bude opravdový zájem už dnes víme, proto nabízíme mužům skvělý tip na dárek. Od 1. prosince máte možnost zakoupit voucher v kláštereckém kině Egerie nebo si ho rezervovat na mob. 607 648 697 a zajistit tak dostatečně včas místo v sále našeho kina pro svoji partnerku i pro sebe. Určitě jí to udělá radost!

Cena voucheru 130,- Kč.