Terminátor 2: Den zúčtování se vrátí do kin ve 3D balení

Terminátor 2: Den zúčtování patří k nejlepším akčním sci-fi trhákům 90. let. Nyní se tento klasický kousek Jamese Camerona vrací do kin ve 3D.

Na podzim se do kin vrátí klasický akční sci-fi film Terminátor 2: Den zúčtování, který patří k tomu nejlepšímu, co devadesátá léta a James Cameron nabídli. Klasický kousek o souboji dobra a zla dostal od Camerona novou 3D verzi a k ní i nový trailer, který ovšem ve 3D není. Přesto tento trailer vypadá jako by vyšel na úplně nový film. Tak ošetřeně a čerstvě vypadá. V hlavních rolích se blýskli Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton a Robert Patrick. Fanoušci se rádi do kin vydávají na klasiky, které neměli možnost vidět na velkém plátně. Důkazem je mimo jiné úspěšné uvedení prvního Terminátora, který je sice tři dekády starý, ale pořád dokáže slušně zapůsobit. Pokud si říkáte, zda Cameron zvažuje 3D konverzi jedničky, tam počítat s převodem nemáme. Důvod je prostý - jednička není tak vizuálně nadčasová a 3D by u ní nedávalo smysl.

Pokud si budete chtít tento snímek znovu vychutnat v kině v digitálně remasterované 3D verzi, budete mít příležitost 29. srpna 2017 od 19 hodin, kdy ho v celosvětové předpremiéře uvedeme v kláštereckém kině EGERIE.