Rock film festival v kině Egerie

Jedné bláznivé noci v Las Vegas, na střeše Hard Rock Hotelu, přistála helikoptéra s kapelou KISS, která město zabrala pro své legendární show. Nyní, pouze v jeden večer máš možnost i TY tuhle show zažít v našem kině. Více se dozvíš v celém článku!!

Kino Egerie se připojilo k několika dalším českým kinům a připravilo pro své návštěvníky hudební lahůdku v podobě ROCK FILM FESTIVALU! Celkem čtyři večery ( tři v dubnu a jeden v květnu) můžeš strávit ve společnosti hudebních hvězd nejvyššího kalibru. Alice Cooper, Ozzym Osbourn, Lemmy a skupina Kiss, to je záruka, že se nebudeš ani chvilku nudit. Jedinečné záběry ze světových show, nahlédnutí do soukromí, prožití neskutečných alkoholových jízd a k tomu všemu nářez té nejkvalitnější rockové muziky. To prostě musíš vidět a slyšet!

7. 4. 2017 od 19:00 hod. - KISS ROCKY VEGAS
- Gene Simmons a jeho legendární KISS zvou všechny své fanoušky na jedinečný záznam koncertu z Las Vegas.

16. 4. 2017 od 19:00 hod. - SUPER DUPER ALICE COOPER
- Unikátně filmařsky zpracovaný portrét rockové ikony, mistra hororových show s funkční gilotinou a spoustou krve na podiu.

25. 4. 2017 od 19:00 hod. - FOREVER LEMMY
- Život a kariéra heavymetalového průkopníka a kulturní ikony Lemmy Kilmistera - raketového pohonu   legendárni kapely MOTÖRHEAD.

 první dekáda května - BŮH TI ŽEHNEJ, OZZY OZBOURNE
- Autoři filmu strávili více jak dva roky na cestách s Ozzy Osbournem. Skoro všichni přežili... Unikátní celovečerní portrét rockové legendy Ozzy Osbourna

 

http://www.rockfilmfestival.cz/