Do kina na dobrou muziku

Kino Egerie připravilo pro milovníky opravdu dobré muziky tři promítací večery, kdy budou mít možnost shlédnout a slyšet špičky z hudebního showbusinesu.

 

queen The Queen: Hungarian Rhapsody Live In Budapest '86
Už 5. března od 19. hodin si přijde na své každý fanoušek legendární skupiny Queen, která v roce 1986 zaplnila k prasknutí budapešťský Népstadion. Na koncertním show pro 80 000 nadšených fanoušků nemohly chybět hity jako Bohemian Rhapsody, Crazy Little Thing Called Love, I Want To Break Free nebo We Are The Champions. Filmu předchází 25 minutový dokument o turné této nezapomenutelné skupiny.
   
Elton-John Elton John: The Million Dollar Piano
Nejen Josefové, kteří 19. března slaví svůj svátek, ale i ostatní by si neměli v žádném případě nechat ujít fantastický koncert Eltona Johna „The Million Dollar Piano" přenášený z kolosea v Caesarově paláci v Las Vegas. Jedná se o nejoceňovanější a nejpůsobivější koncert světa! Světově proslulý zpěvák, textař a interpret, odehraje kritikou nadšeně přijatý koncert, který sklízí bouřlivé ovace a obsahuje největší hity z celé Eltonovy kariéry, včetně písní „Rocket Man", „Tiny Dancer", „Saturday Night's Alright for Fighting", „I'm Still Standing", „Goodbye Yellow Brick Road", „Crocodile Rock" či „Your Song". Ústředním bodem celé show je piano, které dalo koncertu jméno – zázrak techniky s více než 68 LED obrazovkami z dílny společnosti Yamaha. Strhující podívanou završuje působivá a do nejmenšího detailu promyšlená scénografie v barokním stylu, kterou vytvořil tým designérů. 

Upozornění: Tento film je možné v kinech vidět pouze jeden jediný den 19. března 2014!
   
carmen Carmen
A do třetice vás pozveme do kina na 26. března. Tentokrát na úspěšný muzikál plný vášně a intrik. Hvězdné obsazení po boku zlaté slavice Lucie Bílé, slibuje skvělý zážitek. Ohromnou devizou je hudba Franka Wildhorna (autor slavného muzikálu Jekyll a Hyde). Mimo naší skvělé zpěvačky budete mít možnost sledovat i bravurní výkony dalších umělců, např. Petera Strenáčika, Václava Noida Bárty, Pavly Břínkové, Jiřího Korna nebo Lukáše Kumprichta.
   
   
   

 

Rezervujte si vstupenky co nejdříve!